• برگزاری دومین همایش فصلی روسای ادارات پزشکی قانونی استان قزوین

   برگزاری دومین همایش فصلی روسای ادارات پزشکی قانونی استان قزوین

    برگزاری دومین همایش فصلی روسای ادارات پزشکی قانونی استان قزوین

   برگزاری دومین همایش فصلی مسئولین ادارات و واحد های تابعه پزشکی قانونی استان قزوین به منظور بحث و بررسی بخشنامه ها و دستورالعملهای جدید ابلاغی و همچنین طرح و بررسی میزان پیشرفت برنامه های پیش بینی شده و رفع موارد و موانع احتمالی با ریاست دکتر ولیزاده برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین، دومین همایش فصلی مسئولین ادارات و واحد های تابعه پزشکی قانونی استان قزوین به منظور بحث و بررسی بخشنامه ها و دستورالعملهای جدید ابلاغی و همچنین طرح و بررسی میزان پیشرفت برنامه های پیش بینی شده و رفع موارد و موانع احتمالی با ریاست دکتر ولیزاده مدیر کل پزشکی قانونی استان برگزار شد.

   در این جلسه که در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد در خصوص: تبیین دستورالعمل های جدید سازمانی، بررسی عملکرد ادارات و واحدهای تابعه طی شش ماهه اول سالجاری، طرح مشکلات و پیشنهادات مسؤولین ادارات و واحدهای تابعه و .... بحث و تبادل نظر گردید.

   مدیر کل پزشکی قانونی استان قزوین : ضمن خوش آمدگویی به حضار، و تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان اظهار داشتند. باتوجه به ابلاغ برنامه های عملیاتی سال 97 از سازمان، و ابلاغ به ادارات و واحدهای تابعه و ابلاغ لزوم ارایه گزارش عملکرد در پایان نیمه اول سال، مقتضی است گزارش عملکرد تا پایان نیمه اول مهر ماه ارایه شود.

   دکتر ولیزاده در ادامه به راه اندازی ارسال گواهی از طریق پست مستقر در اداره کل و مراکز تابع اشاره نمودند و گفتند. کلیه گواهی صادره مراجعین به مراجع قضایی و انتظامی از طریق پست ارسال خواهد شد.

   ایشان در ادامه افزودند. تلاش است به زودی سیستم ویدیو کنفرانس در ادارات تابعه راه اندازی گردد تا همکاران بتوانند از جلسات آموزشی سازمان و جلسات غیر فصلی اداره کل استفاده نمایند.

   مدیر کل پزشکی قانونی در ادامه به بررسی بخشنامه های ابلاغی از معاونت ها و ادارات کل ذی ربط سازمان پرداخته و مواردی که در بازرسی ها توسط بازرسان مشاهده گردیده را مطرح نمودند.

   و در ادامه همکاران موارد و موضوعات مربوط به حوزه کاری و مسؤولیتی خود را بیان نمودند د و پس از بحث و وبررسی در موضوعات مطرح شده، مواردی به تصویب رسید. در پایان این همایش از دکتر مهرداد تائبی به عنوان پزشک نمونه اداره کل طی سال 96 تقدیر به عمل آمده و لوح ارسالی ریاست محترم سازمان به ایشان تحویل داده شد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: