• فوت های ناشی از تصادف در آذر ماه سال جاری بیش از 14 درصد کاهش یافت

   فوت های ناشی از تصادف در آذر ماه سال جاری بیش از 14 درصد کاهش یافت

   فوت های ناشی از تصادف در آذر ماه سال جاری بیش از 14 درصد کاهش یافت

   آمار مقایسه ای درگذشتگان و مصدومین ناشی از تصادف در آذر ماه سال جاری، 325 نفر مصدوم و 18 نفر در اثر تصادف جان خود را از دست دادند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین

   دکتر ولیزاده مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت : در آذر ماه سالجاری تعداد 18 نفر (15 مرد و 3 زن) در حوادث رانندگی کشته و 325 نفر مصدوم شدند. آمار متوفیات تصادفات آذر ماه نسبت به آمار 21 نفر مدت مشابه سال قبل، کاهش 14 درصدی داشته است. بیشترین موارد مرگ و میر مربوط به حوزه برون شهری می باشد که 9 مورد را به خود اختصاص داده است 5 مورد درون شهری و 4 مورد در جاده های روستایی اتفاق افتاده است.

   مدیر کل پزشکی قانونی استان قزوین در ادامه اضافه کردند و افزودند. با توجه به گزارش واحد آمار در آذر ماه سال جاری فوت های ناشی از تصادف درون شهری با بیش از 16 درصد کاهش و جاده های روستایی با 100 درصد کاهش و همچنین برون شهری با بیش از 30 درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است.

   وی در ادامه با اشاره به کاهش 32 درصدی آمار مصدومان افزودند : درآذر ماه سال جاری 325 مصدوم حوادث رانندگی به پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که از این تعداد 209 نفر مرد و116 نفر زن بوده اند. این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل که آمار مصدومان484 نفر بود، بیش از 30 درصد کاهش داشته است.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: