• کاهش 32 درصدی فوت های ناشی از تصادف در بهمن ماه سال جاری

   کاهش 32 درصدی فوت های ناشی از تصادف در بهمن ماه سال جاری

   کاهش 32 درصدی فوت های ناشی از تصادف در بهمن ماه سال جاری

   آمار مقایسه ای درگذشتگان و مصدومین ناشی از تصادف استان قزوین: در بهمن ماه سال جاری، 441 نفر مصدوم گردیده و 13 نفر در اثر تصادف جان خود را از دست دادند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین

   دکتر ولیزاده مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت : در بهمن ماه سالجاری تعداد 13 نفر (11 مرد و 2 زن) در حوادث رانندگی کشته و 441 نفر مصدوم شدند. آمار متوفیات تصادفات بهمن ماه نسبت به آمار 19 نفر مدت مشابه سال قبل، کاهش 31.6 درصدی داشته است. بیشترین موارد مرگ و میر مربوط به حوزه برون شهری می باشد که 8 مورد را به خود اختصاص داده است 4 مورد درون شهری و 1 مورد در جاده های روستایی اتفاق افتاده است

   مدیر کل پزشکی قانونی استان قزوین در ادامه افزودند: با توجه به گزارش واحد آمار در بهمن ماه سال جاری فوت های ناشی از تصادف برون شهری با 27 درصد کاهش، جاده های روستایی با 75 درصد کاهش و همچنین درون شهری کاهش یا افزایش نسبت به مدت مشابه نداشته است.

   وی در ادامه با اشاره به افزایش یک (1) درصدی آمار مصدومان افزودند: در بهمن ماه سال جاری 441 مصدوم حوادث رانندگی به پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که از این تعداد 329 نفر مرد و112 نفر زن بوده اند. این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل که آمار مصدومان438 نفر بود، بیش از یک (1 درصد) افزایش داشته است.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: