• کاهش 40 درصدی مرگ و میر و افزایش 25 درصدی مصدومان جرحی ناشی از تصادف در تیر ماه سال جاری

   کاهش 40 درصدی مرگ و میر و افزایش 25 درصدی مصدومان جرحی ناشی از تصادف در تیر ماه سال جاری

   کاهش 40 درصدی مرگ و میر و افزایش 25 درصدی مصدومان جرحی ناشی از تصادف در تیر ماه سال جاری

   آمار مقایسه ای درگذشتگان و مصدومین ناشی از تصادف در تیر ماه سال جاری، 686 نفر مصدوم و 26 نفر در اثر تصادف جان خود را از دست دادند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین

   دکتر ولیزاده مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت : در تیر ماه سالجاری تعداد 26 نفر (15 مرد و 11 زن) در حوادث رانندگی کشته و 686 نفر مصدوم شدند. آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات تیر ماه نسبت به آمار 43 نفر مدت مشابه سال قبل، کاهش 40 درصدی داشته است. بیشترین موارد مرگ و میر مربوط به حوزه برون شهری می باشد که 15 مورد را به خود اختصاص داده است 5 پنج مورد درون شهری و 6 شش مورد در جاده های روستایی اتفاق افتاده است

   مدیر کل پزشکی قانونی استان قزوین با اعلام این خبر افزودند: با توجه به گزارش واحد آمار در تیر ماه سال جاری فوت های ناشی از تصادف برون شهری 52 درصد و جاده های روستایی 14 درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است و در حوزه درون شهری کاهش و یا افزایش نداشته ایم.

   وی در ادامه با اشاره به افزایش 25 درصدی آمار مصدومان افزودند : در تیر ماه سال جاری 686 مصدوم حوادث رانندگی به پزشکی قانونی استان مراجعه کرده اند که از این تعداد 484 نفر مرد و202 نفر زن بوده اند. این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل که آمار مصدومان548 نفر بود، 25 درصد افزایش داشته است.

   روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: