• دیدار اعضای شورای مسئولان قضایی با استاندار جدید قزوین

   دیدار اعضای شورای مسئولان قضایی با استاندار جدید قزوین

   دیدار اعضای شورای مسئولان قضایی با استاندار جدید قزوین

   اعضای شورای قضایی استان قزوین با آقای جمالی پور استاندار جدید قزوین دیدار کردند. در این جلسه رییس کل دادگستری استان ضمن طرح موضوعات مرتبط با شورای قضایی و ادارات کل عضو این شورا بر ضرورت همکاری و همدلی بین مسوولین استانی، تاکید نمودند. استاندار قزوین نیز با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط ادارات و اعضای شورای قضایی استان ، همکاری بین دستگاه ها را ضامن پیشرفت امور و ارتقای خدمت به مردم بر شمردند.


   اعضای شورای قضایی استان قزوین با آقای جمالی پور استاندار جدید قزوین دیدار کردند. در این جلسه رییس کل دادگستری استان ضمن طرح موضوعات مرتبط با شورای قضایی و ادارات کل عضو این شورا بر ضرورت همکاری و همدلی بین مسوولین استانی، تاکید نمودند.

   حجت الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی در دیدار اعضاء شورای مسئولان قضایی استان با استاندار جدید قزوین ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی موهبتی الهی و عبادت است که نصیب ما مسئولان شده و باید شاکر و قدردان باشیم و از این فرصت به خوبی به عنوان توشه ای برای آخرت خود استفاده کنیم و عملکرد ما در جایگاه های مدیریتی باید به گونه ای باشد که فردای قیامت شرمنده شهداء و امام شهداء نباشیم زیرا همه ما در روز قیامت باید پاسخگوی خون هزاران شهید باشیم.

   وی افزود: بدون شک هماهنگی و همدلی قانون‌مدارانه و تعامل سازنده گره گشای مشکلات استان در بخش های مختلف خواهد بود و دستگاه قضایی استان در این جهت از تمامی ظرفیت های قانونی خود به خوبی استفاده کرده و در راستای مقررات قانونی کمک کار مدیرت اجرایی استان خواهد کرد.

   مقام ارشد قضایی استان اظهار داشت: دستگاه قضایی ضمن حفظ حریم ها، حرمت ها و استقلال تعامل بسیار خوبی با سایر نهادها داشته است زیرا ما بر این باوریم با همفکری و ید واحده می توانیم مسائل و مشکلات را برطرف نماییم و اقدامات جزیره ای ما از رسیدن به اهداف باز می دارد.

   رییس کل دادگستری استان قزوین خاطرنشان کرد: تشکیل شورای نمایندگان قوای سه گانه در استان قزوین اقدام بسیار خوبی بود تا همه قوا با یک نگاه و بر روی یک میز جمع شوند تا مسائل و مشکلات استان بخصوص در بحث صنعت و تولید را مورد بررسی قرار دهند و نسبت به رفع موانع تصمیم‌گیری نمایند و تاکنون 11 مورد از مشکلات مهم استان احصاء شده است و مصوبات خوبی نیز داشته است که امیدواریم با عملیاتی شدن آنها بخشی از مشکلات مهم استان برطرف شود.

   حجت الاسلام والمسلمین قدرتی با بیان اینکه نگاه دستگاه قضایی در بحث مبارزه با فساد پیشگیری است، بیان داشت: بحث مفاسد از ابتدای خلقت انسان وجود داشته است و نمی توان گفت فساد به هیچ عنوان وجود ندارد و نگاه دستگاه قضایی در این خصوص پیشگیری است و دستگاه قضایی در مسیر مبارزه با فساد بخصوص فساد اداری کاملا جدی است و با هیچ کس عهد اخوت نبسته است و چنانچه توصیه ها و هشدارها جدی گرفته نشود و فسادی رخ دهد بدون شک دستگاه قضایی با جدیت ورود پیدا کرده و برخورد خواهد کرد و امیدواریم این موضوع مورد تاکید مدیریت ارشد اجرایی استان در جلسات شورای اداری باشد تا همانند گذشته شاهد تخلف، تضییع حقوق عمومی و دستگیری برخی از مدیران استانی نباشیم.

   وی تاکید کرد: انتخابات پیش رو بسیار حساس است زیرا دشمن همیشه خواسته انتخابات های ما را کمرنگ جلوه دهد اما حضور پررنگ مردم در پای صندوق های اخذ رای خاری در چشم آنها بوده و برگزاری یک انتخابات بدون حاشیه، امن و آرام باید مورد توجه همه بخصوص نهادهای متولی این امر، کاندیدا و طرفداران آنها باشد تا خدایی ناکرده برخی مسائل آب در آسیاب دشمن نریزد و دستگاه قضایی نیز تمام قد در برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم حضور خواهد داشت.

   این مقام قضایی استان گفت: دستورالعمل تشکیل شورای پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی از سوی قوه قضاییه ابلاغ شده و به زودی این شورا در دادگستری استان تشکیل می شود تا بتوانیم با همفکری و تعامل از وقوع جرائم انتخاباتی بخصوص در ماه های منتهی به انتخابات جلوگیری کنیم و با برگزاری جلسات متعدد با گروه های مختلف زمینه برگزاری یک انتخابات پرشور را فراهم نماییم.

   رییس کل دادگستری استان در پایان به استاندار جدید قزوین توصیه کرد: ما بر این باوریم که انتصاب مدیران باید بر اساس اصل شایستگی، لیاقت و درایت باشد و اجازه ندهید برخی افراد ذی نفوذ و صاحب منصب به خاطر برخی مسائل و مصلحت‌اندیشی های حزبی، جناحی و سیاسی در انتصاب مدیران استانی دخالت کنند و افرادی را به عنوان مدیر بدون شایستگی ها به استان تحمیل نمایند.

   روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین   گالری
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: